Matbord

862565

BORD, glasfiber, 1960-tal, höjd 68, diameter 100 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 5

Matbord

Budhistorik (11 bud)
6687777
6687772
750
6687763
700
6687762
650
6687757
600

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.