Stolar 5 st

862557

STOLAR, 5 st, furu, 1800-tal, ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd 45 cm

Sprickor, slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 5 st

Budhistorik (11 bud)
6687592
6687590
6683096
1 900
6682555
1 800
6679073
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.