Fotogenlampa och ljusstakar

862556

BORDSFOTOGENLAMPA, LJUSSTAKAR, 4 dlr, 1900-tal, mässing, bl a, Sölve Carlsson, höjder ca 20-53 cm

Slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fotogenlampa och ljusstakar

Budhistorik (3 bud)

6687611
6687169
6678331

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.