Samling keramik

862555

KRUS, GOLVVAS, 4 dlr, 1900-tal, keramik, Gustavsberg, Göteborg samt Höganäs, höjder ca 19-50 cm

Saltglaserat krus med naggar

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Samling keramik

Budhistorik (7 bud)
6674536
600
6687641
550
6674536
500
6687638
450
6674536

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.