Lennart Aschenbrenner oljemålning

862551

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -86, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad

Rum 18

Budhistorik (13 bud)
6691371
6691370
3 800
6691369
3 600
6691368
3 400
6691241
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.