Soffbord Italien

862549

MARZO, soffbord, Italien, 1980-tal, profilerad stenskiva, betsat underrede, höjd ca 52, 145x85 cm

Smärre slitage o repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Soffbord Italien

Budhistorik (1 bud)

6691281
2021-01-12 19:12:20

2021-01-12 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.