William Avar oljemålning

862543

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Venus et Le Cactus, signerad och daterad W Avar -68, olja på duk, ca 38x46 cm

Tryckskada

Rum 6

William Avar oljemålning

Budhistorik (23 bud)
6688721
5 400
6688704
5 200
6688716
5 000
6688704
3 200
6687143

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.