Slagbord furu

862540

SLAGBORD, 1900-tal, furu, betsat, höjd ca 74x97, 175 cm

Brukslitage

Möbler, Matbord

Rum 22

Slagbord furu

Budhistorik (15 bud)
6689891
6689893
950
6689891
900
6689870
850
6689869

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.