Samling beslag 1900-tal

862537

SAMLING BESLAG, 1900-tal, förgyllda, troligen mässing, bestående av

4 st knappar med gängad skruv, lövad dekor, diam ca 50.5 mm, längd ca 53 mm exkl skruv

4 st listerverk med med bladverksdekor, bredd ca 21 mm, längd ca 12 cm

7 st små runda dekorativa beslag, diam ca 27 mm

Bruksskick.

Diverse, Möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Samling beslag 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
6671541
550
6673276
550
6671541
500
6673274
450
6671541

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.