Henrik Allert

862534

HENRIK ALLERT (född 1937): Väggskulptur, motiv av fiskmås, signerad H. Allert, stengods, diameter ca 39 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 6

Henrik Allert

Budhistorik (10 bud)
6689872
1 900
6689868
1 800
6689868
1 600
6684030
1 400
6684029
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.