Hans-Agne Jakobsson golvlampa

862531

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot samt skärm i kromad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm

Bruksslitage, repor

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Hans-Agne Jakobsson golvlampa

Budhistorik (12 bud)
6685403
2 600
6685366
2 400
6685365
6685364
6677595
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.