Gunilla Mann litografi

862528

GUNILLA MANN (född 1947): "Dans i det fria", signerad Gunilla Mann, 284/290, färglitografi, bladmått 44x61 cm

Fack 15

Gunilla Mann litografi

Budhistorik (13 bud)
6684316
1 800
6684286
1 700
6684148
1 600
6681440
6681440
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.