Uppsatsskål Nysilver

862527

UPPSATSSKÅL, nysilver, 1900-tal, skål med genombruten dekor uppburen av fyra kannylerade pelare, rund fasad fot, glasinsats i klarglas med slipad dekor, höjd ca 33 cm inkl glasinsats

Försilvring med kraftigt slitage.

Diverse, Hem

Drottninggatan 36, Malmö

Uppsatsskål Nysilver

Budhistorik

2021-01-10 kl 12:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.