Byrå 1700-tal

862517

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanérad i björk, intarsia i form av romber, front med 3 lådor, bronserade beslag, höjd ca 80, 118x57 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage, fanér skador, torrsprickor, renoverad samt kompletterad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Byrå 1700-tal

Budhistorik (22 bud)
6681446
6 000
6692004
5 800
6681446
5 600
6692003
5 400
6681446
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.