Solglasögon Ray Ban

862513

SOLGLASÖGON, Ray Ban Wayfarer, inköpta på 1960-talet

Slitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer

Solglasögon Ray Ban

Budhistorik (10 bud)
6683737
750
6691008
700
6683737
650
6681378
600
6683736
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.