Kontorsstol

862504

KONTORSSTOL/LÄKARSTOL, 1900-talets mitt, klädsel i skinnimitation, kromat underrede på hjul, etikettmärkt Vela Danmark, höj-och sänkbar, höjd ca 45-60 cm

Bruksslitage, smärre hål i sitsen

Möbler, Stolar

Rum 3

Kontorsstol

Budhistorik (23 bud)
6690460
6687674
6687674
1 900
6690458
1 800
6687674
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.