Väggur

862502

VÄGGUR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, och förgyllt trä, urtavlan märkt Rob Engström, Stockholm dekor i form av bl a rosor träskuren samt blankförgylld och belagd med slagmetall, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen. uppdragsnyckel medföljer

Klockor/Ur

Väggur

Budhistorik (1 bud)

6680429
2021-01-09 11:46:22

2021-01-13 kl 15:39
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.