Vägglampa 1900-tal

 
 
 
Auktionsnr
862499
 
Beskrivning

VÄGGLAMPA, med två spotlights, bredd ca 32 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Vägglampor, Design
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Vägglampa 1900-tal
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (4 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
6685972
2021-01-12 19:20:11
450
6692272
2021-01-12 23:32:16
400
6685972
2021-01-10 23:33:52
350
6679171
2021-01-08 19:51:19
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2021-01-13 kl 19:10
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
800
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online