Sidobord/ Nattduksbord ett par Rokokstil

862498

SIDOBORD/ NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny, rektangulär form, fasad kant, i sargen skuren dekor, lätt svängda ben, längd ca 60.5 cm, bredd ca 39 cm, höjd ca 53.5 cm

Mindre repor/ avslag. Solblekta skivor.

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

6710764
2021-01-18 11:22:16

2021-01-23 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.