Bricka nysilver

862487

BRICKA, A G DUFVA, rokokostil, oval form, 1800-/1900-tal, nysilver, Gv. A. Kuhnert, märkt "A G Dufva Alpacca", ca 63x41 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 6

Bricka nysilver

Budhistorik (11 bud)
6680028
6682654
750
6680028
700
6682652
650
6680028
600

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.