Kopparkittel

862469

KITTEL, koppar, 1900-talet första hälft, mässingsbeslag, höjd 46, diameter 55 cm

Bruks- samt åldersrelaterat bruksslitage

Metall

Rum 8

Kopparkittel

Budhistorik (18 bud)
6683566
1 300
6683531
6682984
6683530
6682984
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.