Falkenberg Belysning golvlampa

862464

FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing samt teak, modell 7046, höjd inkl. skärm 155 cm

Fot med bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
6683550
6683541
1 900
6683524
1 800
6682383
1 700
6681300
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.