Stol England 1800-tal

862460

STOL, bemålad, England, viktoriansk (1837-1901), inläggningar i pärlemor, sitthöjd ca 43 cm

Ostadig, dekorbortfal, slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stol England 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6683105
2021-01-10 09:22:49

2021-01-10 kl 16:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.