Champagnekylare/ ytterfoder på piedestal

862459

CHAPAGNEKYLARE/ YTTERFODER, på PIEDESTAL, 1800-talets skut, underrede i smide, kylare/ foder i koppar, godronnerad, total höjd ca 84 cm

Brukslitage, bucklor

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (18 bud)
6681248
6679836
6679836
6678589
6679757

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.