John Kandell hylla

862457

JOHN KANDELL, "Pilaster", hylla, Källemo, formgivningsår 1989, lackerad i svart, bränmärkt K för Källemo, höjd ca 205, 21x23 cm

Slitage och repor

Möbler, Hyllor, Design

Rum 19

John Kandell hylla

Budhistorik (12 bud)
6679521
3 800
6678498
3 600
6670629
3 400
6678489
3 400
6670629
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.