Ostknivar

862455

OSTKNIVAR, 2 st., silver, sekelskifte 18/1900-tal, Paris, minervastämplar, blad i rostfritt stål, medföljer originaletui, längd ca 20 cm

Silver

Ostknivar

Budhistorik (5 bud)
6680158
6672661
550
6672660
6671553
6670825

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.