Esaias Thorén färglitografi

862453

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med torso, signerad och daterad -73, färglitografi, ca 56x63 cm

Tavelvagn 2

Esaias Thorén färglitografi

Budhistorik (13 bud)
6685473
1 300
6685481
6685473
6683672
6683672
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.