Fåtölj

862452

FÅTÖLJ, 1950/60 -tal, läder och bambu, sitthöjd ca 4 cm
Skador: Smärre bruksslitage

bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Hylla 8

Fåtölj

Budhistorik (16 bud)
6694927
6694846
6694846
1 900
6694483
1 800
6694483
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.