Stig Lindberg och Wilhelm Kåge 3 st

862448

STIG LINDBERG och WILHELM KÅGE, vaser 3 st, 2 st av fajans, målad dekor, samtliga signerade, höjd ca 7, 16 samt 26 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Design

Monter 7

Budhistorik (5 bud)
6693500
6693033
1 700
6690631
1 600
6687657
6679630

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.