Dockvagn 1970-tal

862443

DOCKVAGN, 1970-tal, märkt "Emmaljunga Original, ihopfällbar, höjd 72 cm, för lek, men funktionell som en stor barnvagn

Slitage

Leksaker, Diverse, Hem

Hylla 3

Dockvagn 1970-tal

Budhistorik (5 bud)
6680378
600
6677474
550
6677474
6680375
6677474

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.