Anders Palmér oljemålning

862441

ANDERS PALMÉR (född 1958): Vy över Nybroviken, signerad Palmer, olja på duk, ca 114x142 cm

Rum 1

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (30 bud)
6685008
13 000
6685006
12 500
6685000
12 000
6684989
11 500
6684976
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.