Angelica Wiik färglitografi

862440

ANGELICA WIIK, färglitografi, figurscen, signerad och märkt EA, ca 56 x 86 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 53

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (13 bud)
6692145
900
6691471
850
6688000
6687568
750
6682783
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.