Hyllsystem Norrgavel

862439

HYLLSYSTEM, "Sparring", Norrgavel, vitbemålade hyllplan samt grafitfärgade konsoler, flexibel lösning, bestående av: 1 st bärlist 290 cm, 6 st väggskenor ā 192 cm, 15 st hyllplan ā 25x90 cm, 3 st hyllplan ā 40x90 cm, ca 14 st medföljande konsoler

Bruksslitage, repor samt färgbortfall kan förekomma

Möbler, Hyllor

Hyllsystem Norrgavel

Budhistorik (3 bud)

6690089
6688654
700
6679908

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.