Kabinettskåp 1900-tal

862435

KABINETTSKÅP, 1900-tal, intarsiadekor, höjd 116, 96x50 cm

Dörrar med sättningar, sprickor och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kabinettskåp 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
6687223
750
6687607
700
6687223
650
6687606
600
6687223
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.