Fåtöljer ett par 1940-tal

862432

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal, stoppad textilklädsel, bestsade ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtöljer ett par 1940-tal

Budhistorik

2021-01-11 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.