Hyllsystem String Nisse Strinning

862426

NILS & KAJSA STRINNING, ''String'', hyllsystem, samtida, vitlackerad mdf, bestående av: 3 gavlar, ca 200x28 cm, 8 hyllor, ca 78x30 cm, 1 skåp med skjutdörrar, höjd ca 42, 78x30 cm, 1 lådhurts, höjd ca 42, 78x30 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Hyllor

Rum 16

Budhistorik (21 bud)
6691844
6 200
6691812
6 000
6691843
6 000
6691812
5 800
6688744
5 600

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.