Matbord B&B Italia

862423

JEAN-MARIE MASSAUD, matbord "Seven", för B&B Italia, samtida, skiva i svartlasserad ek, med dekor i målad mdf, ben i pulverlackerat stål, brickmärkt, höjd ca 74, 242x150 cm

Bruksslitage, mdf med fukt/kantskador

Möbler, Matbord

Rum 3

Matbord B&B Italia

Budhistorik (2 bud)

6695828
6680088

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.