Pallar

862420

PALLAR, 2 st, 1900-tal, krom och brun galon, höjd ca 51 cm

Bruksslitage,

Möbler, Stolar

Hylla 9

Pallar

Budhistorik (2 bud)

6685425
6685424

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.