Skrin Kina

862407

SKRIN, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, på tassar, höjd ca 12, 26x18 cm

En lös tass samt en lös tass medföljer, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Skrin Kina

Budhistorik (16 bud)
6683335
3 800
6683329
3 600
6683333
3 600
6683329
3 400
6683327
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.