Bord 1950/60-tal i teak

862406

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, skiva med mosaik, höjd ca 56, 115x 50 cm

Smärre slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Bord 1950/60-tal i teak

Budhistorik (2 bud)

6697755
6697754

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.