Fåtölj

862405

FÄLLFÅTÖLJ, stomme i rödmålat trä, klädsel grå canvas,1970-tal, sitthöjd ca 31 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Hylla 10

Fåtölj

Budhistorik (25 bud)
6698601
3 600
6698597
3 400
6698591
3 200
6698585
6698589
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.