Oidentifierad konstnär akvarell

862399

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, akvarell, signerad CV Peterson, bildyta ca 23x30 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 5

Budhistorik (3 bud)

6674100
6680212
6674100

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.