Träskulptur i form av häst

862397

HÄSTSKULPTUR, 1900-talets första hälft, trä, möjligen Värmland, höjd ca 14 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Konst, Konst

Monter 9

Träskulptur i form av häst

Budhistorik (4 bud)

6687563
1 700
6685370
1 600
6675450
6674037

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.