Otto Lindberg ojemålning

862395

OTTO LINDBERG (1880-1955): Segelbåt i natt, signerad samt daterad 1921, olja på duk, ca 34,5x26 cm

Hål

Rum 4

Otto Lindberg ojemålning

Budhistorik (14 bud)
6681115
6679401
6679401
950
6681111
900
6679401
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.