Carl levaeau oljemålning

862394

CARL LEVEAU (1859-1922): Kustlandskap med fiskare, olja på duk, monogramsignerad C.L., ca 45x68 cm

Lagning, smutsad, lös i spänningen

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl levaeau oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6680918
6674420
6680917
6674420

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.