Bojan Kina 1800-tal

862393

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av dubbla lyckotecken bland lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 24 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 4

Bojan Kina 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
6678232
6680691
6678232
1 400
6680690
1 300
6678232

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.