Einar Nerman oljemålning

862383

EINAR NERMAN (1888-1983): Barnporträtt, signerad under passepartout Einar Nerman, olja på papper, ca 25x22 cm

Uppfodrad på pannå

Rum 5

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (25 bud)
6680338
5 000
6680340
4 800
6680338
4 600
6680339
4 400
6680338
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.