Birgitta Flink oljemålning

862377

BIRGITTA FLINK (1914-1999): "Brofäste", signerad, olja på duk, ca 45x65 cm

Fack 16

Birgitta Flink oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6681108
2021-01-09 15:45:41

2021-01-09 kl 16:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.