Olle Ängkvist

862376

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Kompositioner, 4 st i en ram, blyerts, monogramsignerade OÄ, varav daterade 11.4.76 samt 17.4.76, ramens innermått ca ca 72,5x89,5

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

Konst, Teckningar

Fack 14

Olle Ängkvist

Budhistorik (1 bud)

6682725
2021-01-10 02:04:05

2021-01-11 kl 16:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.