Nils Kölare färglitografi

862374

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och numrerad N Kölare 89, 8/40, färglitografi, bladmått ca 78x58 cm

Fack 12

Nils Kölare färglitografi

Budhistorik (17 bud)
6679308
6680111
1 400
6679308
1 300
6680110
6679308

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.